AMBALAJ AY YILDIZLARI’NDAN HAMİDİYE’YE BRONZ ÖDÜL!

İstanbul’un lider ambalajlı su markası Hamidiye Su, başarısını kazandığı Ambalaj Ay Yıldızları Bronz Ödülü ile kanıtlamaya devam ediyor. Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından bu yıl onuncusu düzenlenen 'Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması' sonuçlandı. Ambalaj üreticileri, marka sahipleri ve tasarımcıların katıldığı, dünya çapında farklı ve yenilikçi ambalaj uygulamalarının ödüllendirildiği yarışmaya bu yıl rekor katılım gerçekleşti ve 278 ambalaj, 12 farklı kategoride değerlendirildi. 10 Ekim 2022 akşamı Raffles Hotel İstanbul’da düzenlenen törende ödüller sahiplerini buldu. 

 


Hamidiye 1 Litre PET şişesi, Hamidiye’nin “Güvenilir, Sağlıklı ve Doğal İstanbul’un Değeri” sloganı doğrultusunda özel olarak tasarlandı. Şişenin omuz kısmında İstanbul Boğazı’nın eşsiz dalgaları yer alıyor, dalgalara paralel martı ve yelkovan kuşları kanat çırpıyor. Bel kısmının inceliği sayesinde şişe kolay kavranıyor ve rahat dökülen bir tutuş sağlanıyor. Kullanımı pratik yeni 1 Litre PET şişe evlerden restoranlara, ofislerden tatil beldelerine, spor salonlarından seyahatlere her alanda İstanbul halkının sağlıklı ve güvenilir doğal kaynak suyu ihtiyacını karşılıyor. Yeni 1 Litre PET şişeye Hamidiye mobil uygulamasından ulaşılabiliyor. 


Hamidiye Kaynak Suları’nın aldığı ödülü değerlendiren Genel Müdür Yardımcısı Güçlü Şeneler, "Güvenilir, sağlıklı ve doğal İstanbul’un Değeri Hamidiye olarak, Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’ndan ödül aldığımız için çok mutluyuz. Bu ödülün devamı olarak Asya Ambalaj Federasyonu (APF) tarafından akredite edilmiş AsiaStar yarışmasına katılarak Türkiye'yi temsil etmekten onur duyacağız. Emeği geçen tüm Hamidiye ekibine teşekkür ederim " diye konuştu.