Beypazarı Doğal Maden Suyu’ndan yeni reklam kampanyası: “BEYPAZARI İÇEN, DEMİR BÜKER!”

Beypazarı Doğal Maden Suyu, yeni reklam filminde marka yüzü olarak Youtuber Testo Taylan ile anlaştı. Beypazarı Doğal Maden Suyu’nun “Beypazarı içen demir büker!” temalı reklamında rol alan Testo Taylan, Beypazarı Doğal Maden Suyu’na olan sevgisiyle ön plana çıkan videolarıyla tanınan bir Youtuber. Ayrıca sosyal medya platformlarındaki “Beypazarı Addict” grubunun da kurucusu. Markanın bir fanı olmaktan, markanın reklam yüzü olmaya uzanan süreçte sosyal medyanın da etkisiyle kendisini marka ile bütünleştiren bir hayran kitlesine de sahip olan Testo Taylan, Beypazarı Doğal Maden Suyu için bulduğu sloganlarıyla dikkatleri üzerine çekti. Markanın sosyal medya takipçileri arasında sıklıkla kullanılan ve reklam filminin de teması olan “Beypazarı içen demir büker!” sloganı, Beypazarı Doğal Maden Suyu yönetimi tarafından da beğenilerek reklam filminde kullanılması kararlaştırıldı. Kendisi gibi sporcu olan takipçileri de kısa sürede Beypazarı Doğal Maden Suyunu tercih edip, markaya tutkuyla bağlanınca Beypazarı Doğal Maden Suyu yönetimi de Testo Taylan’ı marka yüzü olarak tercih etti.


Beypazarı Maden Suyu Yönetim Kurulu Üyesi Bilge Ercan yaptığı açıklamada, “Markamızın bir hayranını reklam yüzümüz olarak ekranda görmek tüketicilerimizi de mutlu etti. Markalar genelde reklam yüzü olarak ünlü isimlerle işbirliği yapmayı tercih ediyor. Biz ise bizi seven, tercih eden bir tüketicimizi reklam yüzümüz olarak seçtik. Böylelikle bizi sevenlere teşekkür etmek ve marka sadakatine verdiğimiz önemi de göstermek istedik. Taylan Bey, özellikle sosyal medyada Beypazarı Maden Suyu’na olan sevgisiyle ön plana çıkan bir takipçimizdi. Zaman içinde kurduğu Beypazarı Addict grubuyla da markamıza olan sevgisini kendi takipçilerine yaymaya başladı. Böylelikle marka olarak bizim de dikkatimizi çekti. Şimdi sosyal medyada kendi sloganıyla kurguladığımız reklamımızla ekranda. Markamızın özellikle sosyal medyadaki takipçileri de Testo Taylan’lı reklam filmimizi ekranda görünce çok mutlu oldular, kendi içlerinden birinin markanın yüzü olması takipçilerimizin de çok hoşuna gitti” dedi.


Aynı zamanda sosyal medyada kendi hesaplarında vücut geliştirme sporu ile ilgili paylaşımlar yapan ve birçok takipçisi olan Testo Taylan ise, “Beypazarı Maden Suyu zaten çok sevdiğim ve sıklıkla tükettiğim bir içecekti. Açıkçası başka marka maden suyu içmediğimi herkes bilir. Vücut geliştirme sporuyla ilgileniyorum ve spor sonrası özellikle Beypazarı Maden Suyu tercih ediyorum. Sosyal medya platformlarında çektiğim videolarla da bu sevgimi mizahi bir şekilde dile getiriyordum. Şimdi de severek kullandığım ve herkese önerdiğim markanın reklam yüzü olarak ekranlardayım” diyerek mutluluğunu dile getirdi.


“Beypazarı içen demir büker!” temalı reklamda, spor sonrasında maden suyu kullanımının önemine vurgu yapılıyor.  Beypazarı Doğal Maden Suyu kemiklerin güçlenmesini sağlayan kalsiyum, kalp ve damar sağlına yardımcı olan magnezyum, mide ve sindirim sistemine destek olan bikarbonat gibi birçok mineral içeriyor. Elektrolit ve mineral açısından dengeli yapısıyla doğal maden suyu spor sırasında kaybedilen sıvı ve elektrolitlerin yerine konmasına yardımcı oluyor. Sodyum-potasyum dengesinin sağlanmasına ve halsizlik, baş ağrısı gibi şikâyetlerin ortadan kalkmasına da destek olması nedeniyle egzersiz sonrası içilmesi öneriliyor.