BEYPAZARI MADEN SUYU ÖDÜLE DOYMUYOR

 

Türkiye’nin lider maden suyu üreticisi olan Beypazarı Maden Suyu, uluslararası platformlar tarafından ödüllendirilmeye devam ediyor. Beypazarı Maden Suyu bağımsız şef ve sömeliyerlerden oluşan lider kuruluş The International Taste & Quality Institute iTQi tarafından üstün lezzet ödülüne layık görüldü. Bu ödülle Beypazarı Maden Suyu’nun üstün lezzet ve kalitesi dünya otoriteleri tarafından bir kez daha tescillenmiş oldu.


Beypazarı Maden Suyu Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Ercan, üstün lezzet ödülü logosunun büyük bir titizlikle yürütülen çalışmalar sonucu verildiğini ifade ederek, “Superior Taste Award, International Taste Institute tarafından verilen sertifikadır. Dünyanın önde gelen şef ve sömeliyeleri tarafından gerçekleştirilen tat değerlendirmesinden olumlu bir sonuçla geçen gıda ve içecek ürünlerine verilmektedir. Birinci sınıf gastronomi uzmanları sebebiyle, Superior Taste Award Gıda&İçecek endüstrisinde geniş çapta tanınmaktadır. Muhtemelen dünya çapındaki en prestijli tat sertifikasıdır. Jüri, 200'den fazla profesyonel şef ve sömeliyeden oluşmaktadır. Değerlendirmeler kör tadım yöntemi ile sessiz bir ortam içerisinde tamamlanır. Jüri üyeleri, hiçbir şekilde ürün ambalajlarını görmezler; üretici ismini ya da ürün ismini bilmezler. Superior Taste Award gibi bağımsız ve tanınmış bir sertifikaya sahip ürünler, uluslararası pazarda da daha çok öne çıkarak daha fazla tercih edilmektedir. Ülkemizdeki markaların böyle ödüllere layık görülmesi elbette ülkemiz için de büyük önem taşımaktadır” dedi.


Ödülle ilgili değerlendirme yapan Niyazi Ercan, “Markalarımızın uluslararası kuruluşlar tarafından ödüllendirilmesi sadece bizim için değil, aynı zamanda ülkemiz için de büyük önem taşıyor. Ülkemizde dünyaca ünlü şefler tarafından verilen Superıor Taste Award logosunu almaya hak kazanan markaların çoğalması Türkiye üretimli ürünlerin uluslararası arenadaki güvenilirliğinin artmasına katkı sağlamış olacaktır. Firmamız bundan sonraki süreçte de lezzetinden ve kalitesinden ödün vermeden sektörünün lideri olma misyon ve sorumluluğuyla ilerlemeye devam edecektir. Bu gurur hepimizin” dedi. 


“Kalite Asla Tesadüf Değildir”
Her yıl onlarca kalite ve lezzet ödülüne layık görünen Beypazarı Maden Suyu hakkında bilgi veren Ercan, “Doğanın adeta insanoğluna sakladığı mucizeyi, 1957'den beri tüketicilerinin beğenisine sunan firmamız saatte 300 bin şişe üretim kapasitesiyle, maden suyu denilince akla gelen ilk marka olma başarısını yakalamıştır. Kurulduğumuz ilk günden beri aynı kaynaktan gelen doğal maden suyunu, kendine has yapısını değiştirmeden dolum yapan tesisimizde, üretim tam otomasyonlu makinalarla el değmeden yapılmaktadır. Tıp dünyasının sayısız faydalarını kabul ettiği doğal maden suyunu, milyonlarca insanın tercihindeki güvenilir marka olmanın sorumluluğuyla, genç yaşlı herkesin tüketimine sunmayı bir borç biliyoruz. "Günde en az 2 şişe” sloganıyla yürüdüğümüz yola; Amerika, Sudi Arabistan, Fransa, Katar, Kuveyt, Almanya, Avusturya gibi 30 ülkeye sağlık ihraç ederek devam ediyoruz. Ulaştığımız her yerde bizi tercih eden milyonlarca insanın sorumluluğuyla hareket ediyoruz, hak ettiğimiz başarıların arkasındaki en büyük gücümüzün bize inanan insanımız olduğunu biliyoruz. Bu yüzden biz, küçük yeşil bir şişe gördüğünüzde akla gelen tek marka olmanın adıyız. Kalitemizin asla tesadüf olmadığını biliyor, kalitemizi tescilleyen ödüllerin verdiği onurla çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz” dedi.