FUSKA SADECE BİR SU MARKASI DEĞİL, GLOBAL HEDEFLERİ OLAN BİR İÇECEK FİRMASI...

Satış ekibini genişletme kararı alan Fuska, ek istihdam yaratarak büyümeye devam ediyor. Marka; gelecek stratejisinde, zincir marketler ve Horeca'da daha etkin bir oyuncu olarak Fuska İçecek markası ile büyümeyi hedefliyor.

 

Pandemi dönemi Fuska’yı ürün çeşitliliğine yönlendirdi. Süreç Fuska Su olarak düşünüldüğünde daha önce hiç olunmayan şehir ve bölgelerden yoğun talep almaya başlanması dikkat çekti. Bununla birlikte yeni gazoz ve limonata ürünlerini bu dönemde tüketicilerinin beğenisine sunan, yerli ve milli bir kuruluş olan Fuska, su ve meşrubatı aynı anda üreten ve satan Türkiye’deki ilk 10 şirketten biri oldu. Fuska'nın başarısı ülkemizin geleceğine olan güveninden kaynaklanıyor.

 

Fuar Katılımlarına Hız Kesmeden Devam...
25-28 Kasım 2020 tarihlerinde Uluslararası CNR Gıda Fuarı’na katılan Fuska Su, pandemi dönemi olmasına karşın ziyaretçilerden büyük ilgi gördü ve tam not aldı. Mevcut müşteri kitlesinin yanı sıra birçok yerli ve dünyanın farklı coğrafyalarından yabancı ziyaretçilerden ihracat bağlantısı ve bayilik talebi alınması dikkat çekti.

 

İhracat, Fuska’nın Olmazsa Olmazı! 
Geçtiğimiz yıl özellikle Avrupa ve Ortadoğu bölgelerinde çalışmalarını yoğunlaştıran Koçbey Su ve Meşrubat Paz. San Tic. A.Ş.; Dubai, Umman, Suudi Arabistan, İngiltere, Almanya, İsrail, Kuveyt, Bahreyn, Abu Dhabi, Güney Afrika, Hollanda, Romanya, Kiribati, Şili, Katar, Filistin, Kosova, Libya, Irak, Filistin, Kosova, ABD ve Malta’ya ihracat yapıyor. 
Koçbey Grup, Fuska Su’da yakaladığı başarıyı öz kaynakları ile kurduğu yeni “Cam Şişe Meşrubat ve Su Üretim” hattında büyük ilgi gören cam şişe su ile birlikte, katma değeri yüksek gazoz, limonata ve fonksiyonel içecek segmentine girerek Amerika, Avrupa ve Uzakdoğu gibi pazarlarda büyüme stratejisi ile global bir Türk markası haline gelmeyi ve olumlu “Türk Malı” imajı oluşturarak markalaşmayı hedefliyor.

 

Dijital Pazarlama ve Fuska... 
Günümüzde, özellikle pandemi döneminde evde kalmanın önemi hepimiz tarafından yadsınamaz bir gerçek. Bu sebeple tüketicilere en kısa yoldan ulaşmak ve hizmette kesinti olmaması için geniş bayi ağı ve Çağrı Merkezi ile talepleri karşılayan Fuska Su, Instagram ve Facebook üzerinden de tanıtım faaliyetleri ile sevenlerinin hep yanında olduğunu gösteriyor.