KIRVELİ & PROTANK BİRLİKTELİĞİ, YENİ HİZMETLER SUNMAYA DEVAM EDİYOR

Kırveli Makina, belirlemiş olduğu vizyon ve misyonu doğrultusunda sektörde tecrübe sahibi olan başarılı yöneticileri kadrosuna katmayı sürdürüyor. Firma, tecrübeli yönetici kadrosunun yanında genç ve dinamik mühendis kadrosuna  da ciddi yatırımlar yapıyor. 


Kırveli Makina ve Protank birlikteliği; yerel ve uluslararası gelişmelerden, varılan son yeniliklere kadar, piyasaya uyum sağlamak için eğitim önceliğine önem vererek proje ekibinden satış sonrası takımına kadar gıda sektöründeki gelişmeleri yakından takip ediyor.


İç ve Dış Pazarın Yükselen Değeri...
Paketleme sektörünün yükselen bir değeri haline gelen Kırveli Makina, yüksek teknoloji destekli üretimiyle, tecrübeli kadrosu ve kendisine duyulan güven ile önüne koymuş olduğu büyük hedeflere emin adımlarla ilerliyor. Ülke çapında yakalamış olduğu güvenilir ve kaliteli bir marka imajı ile yetinmeyen Kırveli Makina, dünya piyasasında da söz sahibi olabilme çalışmalarını hızla sürdürüyor. İç pazarda sektörün lokomotifi olan kurumsal firmaları referansları arasına dahil ederek marka değerini arttırmaya devam ediyor. Firma, yükselen ivmesi ile 2016 yılında gerçekleştirdiği hat projelerinde başarıya ulaşmış bulunuyor.


Protank, Avrupa Birliği'nde yer alan sektörde adını duyurmayı başarmış önemli kuruluşlar ile proses tanklarının imalatı konusunda önemli iş birliği anlaşmaları gerçekleştirmeyi sürdürüyor.


2-5 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşmesi planlanan “Avrasya Ambalaj Fuarı”na katılarak sektörde üstlendiği misyon bilinciyle geniş kitlelere hitap etmeyi amaçlıyor.


AR&GE Çalışmalarında Üstün Başarılarına Yenilerini Eklemeye Devam Ediyor…
Öncü olmanın getirdiği özgüven ve tecrübe ile yapmış olduğu AR&GE çalışmaları sayesinde pazarın ihtiyacını karşılayacak yenilikçi makina imalatları için çalışmalarına devam ediyor. 


Uzun süredir sürdürmekte olduğu AR&GE faaliyetleri sonucunda makina portföyüne bir yenisini daha eklemeyi başaran firma, ülkemizde bir ilke daha imza atarak 2014 yılında yeni nesil “Otomatik Palet Streçleme” (Automatic Pallet Stretcher), “Palet Bozma” (Depalletiser) ve “Paletleme” (Palletizer) makinalarının üretimine başlamıştı.


Kırveli, AR&GE çalışmaları sonucunda 2016 yılı içerisinde müşterine kullanışlı ve verimli çalışma ortamı sunacak olan her türlü konveyör sistemi üretimine de başlamış bulunuyor. Gelen müşteri talepleri doğrultusunda özgüven ve tecrübesini yansıtarak ön projelendirme çalışmaları yapılarak müşterilerine en iyi çözümleri sunuyor. 2014 yılında üretimine başlamış olduğu “Otomatik Palet Streçleme” (Automatic Pallet Stretcher), “Palet Bozma” (Depalletiser) ve “Paletleme” (Palletizer) makinaları üzerinden başvuruda bulunmuş olduğu faydalı model projeleri tescillenmiş bulunuyor.


Kurumsal Gelişimini Kararlılıkla Devam Ettiriyor...
Müşterine daha hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek adına “Call Center” uygulamasını hayata geçiren firma, bu yenilik sayesinde tüm birimleriyle en verimli şekilde müşteri ve tedarikçileriyle iletişim kurma yolunda çalışmalarına devam ediyor.


Kırveli, müşteri odaklı üretimi ön planda tutarak mühendis kadrosuna ve üretim personellerine ciddi bir eğitim bütçesi ayırıyor. Devam eden süreçte alanda çalışan üretim personeline mesleki yeterlilik sertifikaları aldırmaya devam ediyor.
Dünyanın en saygın kuruluşları tarafından verilen ISO ve CE standartlarına sahip Kırveli Makina, uluslararası uygunluk sertifikalarına verdiği değeri gösterdiği gibi bunlara yenilerini ekleme yolunda çalışmalarına devam ediyor. Bu alanda sahip olduğu üretim teknolojisi, know-how ve iş gücü kapsamında ülkemizin az sayıda önder şirketlerinden biri olarak biliniyor. Üretim tesislerinde, yönetim sistemlerinde ve müşteri ile iletişimi gibi birçok alanda yatırımlarını sürdüren Kırveli Makina ve Protank birlikteliği yakın gelecekte farklı lokasyonlarda yeni yatırım stratejileri ve ortaklıklar planlıyor. 


Yatırım Faaliyetleri...
İştirakleri arasına katmış olduğu Protank ile sektörlerinde büyük değer ve kaliteye sahip olan Kırveli Makina, bünyesine 3 bin m2'lik yeni bir üretim tesisi daha katarak alanını toplamda 6 bin m2'ye çıkarmış bulunuyor. %100’lük kapasite artışıyla talepleri karşılamak için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.


AR&GE çalışmaları için elindeki alt yapıya ciddi yatırımlar yapan Kırveli Makina, PDM sistemine geçerek tüm birimlerini projelere dahil ederek yüksek ve sürekli kaliteyi hedefliyor. Geniş servis kadrosunun yanı sıra müşteri taleplerine daha hızlı yanıt verebilmek adına, araç filosuna da takviyeler yapmaya devam ediyor.


Avrupa Standartları'nda bir üretim tesisine sahip olma yolunda kararlı adımlar atan Kırveli Makina, iş güvenliğinin ön plana çıkarıldığı kaliteli bir çalışma ortamı oluşturma konusunda yatırımlarına devam ediyor.