PINAR SÜT’TEN YENİ REKLAM FİLMİ: “BARDAKTA İZİ KALAN”

Nesilleri büyüten Pınar Süt’ün yeni reklam kampanyasında, çocukların büyüme serüveni annelerin gözünden anlatılıyor! İki filmden oluşan yeni kampanyada, annelerin çocuklarını bardakta izi kalan Pınar Süt ile büyütmesi ve çocukların hayatta iz bırakan bireylere dönüşmesi gerçek hikayeler üzerinden anlatılıyor.

 

Pınar Süt’ün yeni reklam kampanyasında kameralar, çocuklarını Pınar Süt’le büyüten annelere çevriliyor. İki filmden oluşan yeni kampanyada, annelerin çocuklarını bardakta izi kalan Pınar Süt ile sağlıkla büyüttüğü ve çocukların hayatta iz bırakan başarılı bireylere dönüştüğü anlatılıyor. 


2 ayrı anne-çocuğun hikayesinin anlatıldığı reklam filmleri, bir masanın etrafında çocuğun annesinden süt istemesiyle başlıyor, çocuğun sütü her içtiğinde büyümesiyle devam ediyor. Çocuklar büyüyüp, gelişip, değişirken, anneler her zaman çocuklarının yanında oluyor ve çocuklarının büyümesini mutlulukla izliyor. Sonunda çocuklardan biri basketbolcu, diğeri voleybolcu oluyor ve hayatta iz bırakan birer birey haline geliyor. Gerçek sütseverlere yer verilen kampanyada; bebekliğinden beri bir bardak Pınar Süt içmeden kahvaltısını etmeyen basketbolcu Kerem’in ve gece bir bardak Pınar Süt içmeden yatmayan voleybolcu Nehir’in iz bırakan başarılara imza attıkları büyüme yolculuğuna vurgu yapılıyor.


Nil Karaibrahimgil’in yazıp söylediği şarkıyla gönüllere konuşan kampanya filmleri Terfilm Production tarafından yapıldı. Filmlerin görüntü yönetmenliğini Veli Kuzlu üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Serdar Erener oturdu.