ÜÇAY DAĞITIM, SON YENİLİKLERİ MÜŞTERİLERİYLE BULUŞTURUYOR

 

İçecek sektörü ambalaj ihtiyacının karşılanmasında büyük pay sahibi olan Üçay Dağıtım, Türkiye’nin önde gelen firmalarının ETİMAG, İSPAK ve ECOLAB distribütörlükleriyle ülkemize ve dünyanın birçok bölgesine satış - pazarlama ve dağıtım hizmeti veriyor.

 

En son teknolojiyi kullanarak hazırlanmış ürünleriyle, kaliteyi, müşteri memnuniyetini, insana ve doğaya saygıyı hedefleri arasına alan Üçay Dağıtım, içecek ambalajı sektöründeki en son yenilikleri müşterilerine sunmaktan dolayı gurur duyuyor. Damacana emniyet bandı, damacana giydirme, bardak su üst folyo satışı gerçekleştiren Üçay Dağıtım'ın Genel Müdürü Mehmet YALTILIBAŞ, “Üçay Dağıtım yönetimi, şirketi sahiplenen, kadrosuna yüksek motivasyon aşılayan, her çalışanıyla daha çok büyüme ve sektör liderliği hedefine odaklanan bir yönetimdir. Üçay Dağıtım'ın gelişiminin devamlılığını sağlayan ve onu ambalaj üretimi gerçekleştiren diğer şirketlerden ayıran en önemli özelliği, “kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti” hedefine inanmış uzman personelidir” derken, Üçay Dağıtım'ın, AR-GE çalışmalarına büyük önem verdiğini ve kurumsal yönetimin en yüksek standartlarını ve en iyi uygulamalarını destekleyerek, şeffaflık, dürüstlük ve sorumluluk ilkelerine bağlı hizmet verdiğini söyledi. 


Mehmet YALTILIBAŞ, “İyi kurumsal yönetim ve şeffaflık, Üçay’ın yüksek kalite ve hizmet standardı sağlayarak ambalaj sektöründe önde gelen kurumsal bir firma olma vizyonuna ulaşmasında vazgeçilmez bir unsurdur. Sunduğu ürünlerde mükemmelliğe ulaşma gayreti içerisinde olan firmamız, bütün müşterileri, tedarikçileri ve iş ortakları genelinde güvenli ve çevreye karşı sorumlu bir şekilde faaliyetlerini sürdürür” derken, tercih edilme nedenlerini ise şu şekilde açıkladı: “Günümüzde sürekli yenilenen ve gelişen baskı teknolojisini yakından takip eden firmamızın öncelikli hedefi müşterilerine kaliteli, hızlı, güvenli, malzeme üretmek ve zamanında teslim etmektir. Firmamız, yasal mevzuatlara uygun olarak faaliyetlerini sürdürerek, kendini sürekli yenileyerek ve piyasa koşullarını takip ederek sektördeki öncü konumunu daha uzun yıllar korumaya devam edecektir.”