YALE YENİ UX SERİSİ İLE KURALLAR DEĞİŞİYOR!

Dünyanın önde gelen forklift ve istif makinesi üreticisi Amerikan Yale, yeni UX serisi ile yüksek verimli ve dayanıklı ürünleri erişilebilir bütçelerle müşterilerine sunuyor. Tamamen Amerikan Yale kalitesi ile üretilen yeni UX serisi, tasarım, donanım ve özellikleri ile kuralları değiştiriyor.

Amerikan Yale, 150 yılı aşkın forklift ve istif makinesi üretim tecrübesi ile geliştirdiği yeni UX serisini dünya ile aynı anda Türkiye pazarına da sundu. Türkiye’de distribütörlüğünü QuickLift Makine San. ve Tic. A.Ş.’nin yaptığı Yale, geliştirdiği bu yeni seri ile düşük yatırım maliyetleri ile yüksek kalitede hizmet almak isteyen, düşük-orta yoğunluklu kullanım alışkanlığı bulunan işletmeleri hedefliyor. Tamamen Yale tecrübesi ve kalitesi ile şekillendirilip tasarlanan yeni UX serisi, gerek operatör emniyeti ve konforu, gerek çevreci ve güçlü motoru, gerek teknoloji ve uzun akü ömrü, gerekse yüksek manevra kabiliyeti ve düşük işletme maliyeti gibi pek çok özelliği ile dikkat çekiyor.


Geniş Ürün Hattı
Yeni UX serisini 2- 3,5 ton aralığındaki dizel ve LPG’li forklift modellerinin yanı sıra, binicili ve binicisiz Akülü Transpaletler ve İstif Makineleri modelleri de bulunmaktadır. Özel tasarım GDP20UX, GDP25UX, GDP30UX ve GDP35UX modelleri ile forklift operatörünün konforlu ve güvenli çalışmasını sağlayan Yale, üst çatal görüşünü engellemeyen yüksek mukavemetli camlı çelik üst operatör koruması ile güven vermektedir. 


Tasarımı İle Göz Kamaştırıyor
Tamamen operatörün üretim ve verimliliğini artırmaya yönelik tasarımı ile dikkat çeken UX serisi forkliftler, operatöre geniş görüş açısı sunan tasarımı, güçlü motoru ve hidrolik sistemi, mükemmel servis ve bakım erişimi, geniş operatör kompartmanı, kolay bakım imkanı sunan sökülebilir yumuşak kauçuk zemini, ayarlanabilir ayna ve tepe lambası, full aydınlatma ve sinyalizasyon imkanı sunan güçlü led lambaları ile gücünü ve tasarımındaki tecrübeyi göstermektedir.


Yanmar Motor ve Aktarma Organları
Yale UX serisinin motoru ve aktarım organları orijinal Japon olup yüksek dayanıklılık, uzun işletme ömrü ve düşük maliyetli kullanım kolaylığı sunmaktadır. Yale UX serisinde kullanılan Yanmar motoru performansı ile dikkat çekerken, tek hızlı powershift şanzıman da uzun sorunsuz çalışması ile performanstan ödün vermeden kullanım gereksinimlerinizi karşılamak için ideal bir çözüm sunar.

 
Geniş Görüş Açısı ve Operatör Konforu
Yale yeni UX serisi forkliftler, operatörün görüş açısını engellemeyecek şekilde konumlandırılan özel ısıl işlem görmüş yüksek dayanımlı mastları ile güvenli ve rahat bir kullanım sunmaktadır. Hidrolik sistem ise yine bu yüksek stres direncine sahip mast konumlandırması ile korunmakta, operatörün rahat çalışmasına imkan sunmaktadır. Optimize edilmiş direksiyon simidi çapı ve ayarlanabilir direksiyon konsolu tasarımı ile operatörün rahat inip binmesine imkan tanıyan yeni UX forkliftlerinde ergonomik kumanda kolları sayesinde operatörün verimi artmaktadır. 3,5” LCD ekranlı Yale özel ekranı, pedallara kolay erişim ve geniş diz boşluğu, ikili süspansiyon sistemi, düğmeli el freni kolu gibi diğer özellikler de kullanım kolaylığı sağlayarak operatörün konforunu artırmaktadır. Ayarlanabilir süspansiyonlu koltuğu standart olarak bulunan UX serisi forkliftlerde koltuk sensörü ile operatörün güvenliği ön planda tutulmaktadır. Özel yüzeyli deri koltuk ile açık alanda karşılaşılan etkenlere karşı korunma sağlanırken ergonomik sırt dayanağı ve kolçaklar operatörün konforunu artırmaktadır.

Düşük Servis ve Bakım Maliyeti

Yale UX serisi forkliftlerde; bileşenlerin ve özelliklerin sadeliği sayesinde servisi hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir. Düşük servis maliyeti ile işletme giderlerinizi azaltır. Yüksek kaliteli, sağlam bileşenler, verimli filtreleme ve mükemmel soğutma, güvenilir işlemlere ve daha düşük aşınma ve yıpranmaya katkıda bulunur. Bu, düşük maliyetli yedek parçaların hızlı bulunabilirliği ile birlikte servis ve bakım gereksinimlerini ve maliyetlerini azaltmaya yardımcı olur. Yale UX serisinde bilgisayar tabanlı tanımlama sistemi gerekmediği gibi basit bileşenlere geniş erişim imkanı sunan tasarım sayesinde rahatlıkla müdahale edilebilmektedir.

 

Yale UX serisinde egzost koruması, düşük ağırlık merkezi, ses yalıtımı, çevreye duyarlı tasarım gibi daha pek çok artı özellik bulunmaktadır.