Pınar, Yüksek Proteinli Süt’ü tüketicilerin beğenisine sundu

Pınar; doğru beslenmeyi amaçlayan ve hayatında spora yer veren herkesin en çok ihtiyaç duyduğu ‘proteini’, sağlıklı yaşamın en önemli gıdalarından “süt” ile birleştirdi.

Vanilya Aromalı ve Kakaolu Laktozsuz Pınar Protein, yüzde 70 daha fazla proteine sahip. Hem güçlü protein hem de güçlü vitamin bileşimi ile beslenmede eksiksiz bir tamamlayıcı olacak Pınar Protein- Yüksek Proteinli Süt’ün doğasından gelen protein, bileşimi optimum şekilde ayarlanmış %100 doğal ve katkısız süt proteinleri kaynağı ile zenginleştirilerek hazırlandı. B1, B3, B6 ve B12 vitaminleri ile desteklendi. 1 bardağı (250 mL), yetişkin bir bireyin günlük protein ihtiyacının yaklaşık dörtte birini yani yüzde 25’ini karşılıyor.


Laktozsuz olma özelliği ile sindirime de destek olan, Vanilya Aromalı ve Kakaolu iki farklı seçenekte sunulan Pınar Protein, hareketli yaşam tarzına sahip olanların ve spor yapanların uzun süredir arayışta olduğu önemli bir ihtiyacın tamamlayıcısı olacak. Zengin protein içeriği ile özellikle sporcuların spor performansını desteklemeye yardımcı olabilecek Pınar Protein, keyifli içimiyle raflarda sizleri bekliyor.