Hakkımızda...

 

Fikirevi Yayıncılık Hakkında:

 

01.07.2006 tarihi itibariyle faaliyetine başlayan ve bünyesinde Drinktech İçecek ve Teknolojileri Dergisi’ni de bulunduran Fikirevi Yayıncılık Reklamcılık Tanıtım Hizmetleri, dünyadaki trendleri takip ederek hayatın içerisinde var olan görselliği, çalışmalarındaki tasarımlara yansıtarak reklamcılık alanında müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.


Hizmetlerimiz...
 
- Reklam tasarımı, firma tanıtım kataloğu, broşürler, gazete ve dergi tasarımları, logo ve afiş çalışmaları
- Web Sitesi tasarımı
- Profesyonel fotoğraf çekimi.
- Profesyonel video çekimi ve firmalara özel tanıtım filmleri.
- Outdoor-Dijital Baskı hizmetleri
- Kurumsal kimlik çalışmaları

 

DrinkTech Dergisi Hakkında...


Drinktech İçecek ve Teknolojileri Dergisi, aylık periyotlarla yayınlanmakta olup, içecek sektöründeki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri ülkemizde sektöre ulaştıran ilk ve tek dergidir. Uluslararası alanda yayınlanan dergimizin amacı, içecek sektörünün gelişimine katkıda bulunmak, sektör firmalarımızın uluslararası alandaki payını artırarak içecek sektörünün gıdanın içinden ayrılıp kendi başına bir sektör oluşturmasını sağlamaktır.


Drinktech İçecek ve Teknolojileri Dergisi, Türkiye ve dünyada üretilen teknolojileri, endüstriyel uygulamaları, geliştirilen hammaddeleri ve malzemeleri, yeni ambalaj dizaynlarını ve bunların uygulamalarını araştırarak yayınlar. Ayrıca yayınladığı köşe yazıları, röportajlar ve ürün haberleriyle de sektörün hedef kitlesi olan nihai kullanıcıya ulaşır. Drinktech İçecek ve Teknolojileri Dergisi, yurtiçi ve yurtdışında düzenlenen fuarlarda ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.


Drinktech İçecek ve Teknolojileri Dergisi İçerik Kapsamı: Doğal Kaynak Suları, Doğal Mineralli Sular, Meyve Suları, Gazlı/Gazsız Meşrubatlar, Süt ve Süt Ürünleri, Toz İçecekler, Gıda Katkı Maddeleri ve Aromalar, Çay/Kahve Sıcak İçecekler, Alkollü ve Alkolsüz İçecekler, Tesis Kurulumu (Su, Süt, Meyve Suyu), Gazlı/Gazsız Dolum Makineleri, PC Damacana ve Geri dönüşümsüz Damacana Çalkalama/Kapatma/Etiketleme Makineleri, Emniyet Bandı, PET Şişirme Makineleri, PET Su ve Damacana Kapakları, PET Preform, Shrink Ambalaj - Palet ve Paketleme Makineleri, Endüstriyel Su Arıtım Sistemleri, Filtrasyon/Yumuşatma/Ozonlama ve Dezenfeksiyon Sistemleri, Süt Tankları ve Homojenizatörler, Markalama - Barkodlama ve Kodlama Sistemleri, Endüstriyel Otomasyon Sistemleri, Soğutma Sistemleri, PET Su ve Damacana Kalıpları, Kağıt Ambalaj, Plastik Ambalaj, Fleksble Ambalaj, Cam Ambalaj vb. İçecek sektörüne hizmet veren tüm teknoloji firmaları.

 

Tiraj: 5000 adet – Fuar sayılarında 8000 adet


Dağıtım Oranları: %50 içecek sektörü, %30 teknoloji firmaları, %20 market, restourant, otel, cafe, bar zincirleri.
 

Dağıtım Şekli: Kargo, Kurye ve Posta ile ücretsiz dağıtım ve fuarlarda ücretsiz olarak birebir elden dağıtım yapılmaktadır.

 

  

 

DrinkTech Dergisi Reklam Boyutları...

 
Derginin Teknik Özellikleri:

* Silme Boyut: 23 cm x 33 cm
* 1/2 dikey yarım sayfa: 11 cm x 33 cm
* 1/2 yatay yarım sayfa: 23 cm x 16 
- Reklam tasarımınızı hazırlarken silme reklamlarda 5'er mm kesim payı ekleyiniz. 
* Kağıt cinsi: Kapak: 300 gr. Parlak Kuşe, İç sayfalar: 135 gr. Parlak Kuşe  
* Cilt: Amerikan cilt  
* Kapak parlak selofan kaplama  
* Metin, amblem, adres, vb. önemli bilgileri en az 5 mm sayfa içerisinde kullanınız. 
* Reklam tasarımlarınızı; JPG, TIFF, Ai. ya da PDF olarak 300 DPI çözünürlükte gönderiniz.