SÜTAŞ’IN 45 YILLIK SÜTAŞKI...

Ülkemizin ve dünyanın içerisinde bulunduğu bu zor günlerde Sütaş, tüketicilerin kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacak bir iletişim kampanyasına imza atıyor. Sütaş’ın 45. yılında, markanın sıcak ve samimi dünyasını paylaştığı, 7’den 70’e izleyen herkesi duygulandıracak yeni reklam filminde, Sütaş Çiftliği’ne bir misafir geliyor.

 

Sütaş’ın 45. yıl iletişim kampanyası, Sütaş Çiftliği’nin doğallığını ve keyfini yaşamayı hayal eden oyuncak buzağının sıcacık hikâyesinin anlatıldığı reklam filmi ile başladı.


Sütaş’ın 45 yıldır olduğu gibi, bu önemli dönemde de sütün iyiliğinin ve sağlığının herkese ulaşması için Sütaşkı’yla çalıştığını anlatan iletişim kampanyasının reklam filmi, izleyenlerin yüzünde sıcacık bir gülümseme bırakıyor. Bir ineğin başına gelebilecek en güzel şeyin, “Sütaş Çiftliği’nde yaşamak” olduğuna inanan Buzu’yu, Candan Erçetin’in seslendirdiği reklam filminde izleyenler, Buzu’yla birlikte yemyeşil çimenleri, masmavi gökyüzü ve mutlu inekleriyle Sütaş Çiftliği’ne misafir oluyor. 


Happy People Project imzalı reklam kampanyası kapsamında hazırlanan reklam filminin yapımını 2012 Prodüksiyon, post prodüksiyonunu ise İmaj İstanbul üstlendi. Filmde yer alan oyuncak inek 1.250 saatlik detaylı bir çalışma ile dijital ortamda animasyon karakter haline getirildi.

 

Online Sütaş Market hizmetinizde...

Sütün iyiliğini ve bereketini tüm Türkiye’ye yaymak için 45 yıldır çalışan Sütaş’ın doğal lezzetlerine “Sütaş Market” e-satış sitesinden online alışveriş kolaylığıyla ve en hesaplı fiyatlarla ulaşmak mümkün. Sütaş Market üzerinden verilen siparişler, en taze Sütaş ürünlerinden hazırlanıyor ve en kısa sürede, Türkiye’nin dört bir yanındaki tüketicilerin istediği adrese, istedikleri tarih ve saat aralığında ısı yalıtımlı ve darbelere karşı dayanıklı özel kutularda tazeliği korunarak teslim ediliyor. 

Sütün iyiliğini ve bereketini yayma tutkusuyla, bireylerin yaşam kalitelerini artıran, sağlık ve mutluluk veren, doğal ve lezzetli süt ürünleri sunma misyonuyla çalışan Sütaş, e-satış sitesi “Sütaş Market” aracılığıyla verilen siparişleri istenilen tarih ve saat aralığında istenilen adrese taptaze bir şekilde teslim ediyor.


“Sütaş Market” üzerinden verilen siparişler Sütaş’ın en taze ürünlerinden hazırlanıyor ve tazeliğini koruyarak en kısa sürede Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırılıyor. Sütaş Market üzerinden verilen siparişlerin taptaze ve güvenle ulaştırılabilmesi için özel ısı yalıtımlı ve darbelere karşı dayanıklı kutular kullanılıyor, böylece soğuk zincir kırılmıyor.